Inzerce bytů
Cena: Až 12 měsíců bydlení zdarma nebo voucher na kuchyňskou linku!
Změněno: 21.03.2024 v 01:29 ID: 17451109
Kód zakázky: 202764, Volné poslední 4 apartmány z první etapy výstavby, kolaudace říjen 2023!
V krásné krajině Jeseníků si Vám dovolujeme nabídnout apartmán s dispozicí 1+kk (23,5 m 2), který je umístěn ve 2 podlaží jednoho ze dvou bytových domů (DŮM Č.2) ve střediskové obci Horní Václavov u Bruntálu. V obytných místnostech je použita laminátová podlaha tl.8 mm, v zádveří a koupelně keramická dlažba, stropy s SDK podhledy. Vstupní dveře plastové s částečným zasklením. Tento developerský projekt přinese klientům příležitost výborné investice a možnost skvělého aktivního i pasivního relaxu v tomto horském středisku.
Horní Václavov, nacházející se 9 minut jízdy od Bruntálu, je menší obec s 270 obyvateli, která se nyní stává významným horským střediskem v Jeseníkách. Obec má plnou občanskou vybavenost, je zde pošta, obecní úřad, lékař, hřiště, obchody s potravinami a restaurace.
V zimě na Vás budou čekat Skiareály Čerťák, Karlov či Kopřivná, v létě můžete využít ke koupání vodní nádrž Slezská Harta. Samozřejmostí je množství cyklistických a běžkařských tras.
Na výběr je také množství výletních cílů, ze známějších oblíbených míst je to např. Bílá Opava, Praděd, Skřítek, Karlova Studánka, Rešovské vodopády, Dlouhé stráně, Termály Velké Losiny s aquaparkem. Více informací naleznete na webu https://www.apartmanylilien.cz.

Kontakt

Roman Hulva

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: