Prodám zděnou chatu v obci Malenovice

Cena: 2 800 000 Kč
cena k jednání

Hezký den,

chcete si odpočinout od ruchu velkoměsta a zároveň to mít 30 minut autem do centra Ostravy, tak pak hledáte správně. Nabízíme k prodeji zděnou chatu o základech 7x7 ve velmi vyhledávané lokalitě Beskyd, a to nad obcí Malenovice. Veškerá civilizace je pod vámi a vy se budete moci nerušeně dívat na protější svah Ondřejníku, Radhošť, atd.. Milovníci lyžování to budou mít kousek do lyžařského areálu SKI Malenovice, jenž je na druhé straně údolí. Přes kopec je Ostravice a Čeladná, kde si milovníci golfu taky přijdou na své. Kdo má rád večerní pozorování hvězd nebude zklamán. Někdy se Vám po zahradě proběhne zajíc. A srnky můžete pozorovat během svítání přímo z okna. Ráno je pozemek ve stínu a pak už celý den na něj dopadají sluneční paprsky a večer se můžete dívat na romantický západ slunce na Ondřejníku.

Zahrada je veliká tak akorát (639m2), takže sekání je tak na hodinu, pokud si nenecháte trávu hodně vyrůst. Na zahradě se nachází pět ovocných stromů a dva velké keře kanadských borůvek, jenž jsou chloubou okolí, ale jejich úrodu si musíte uhlídat před okolním ptactvem. Prostě jste uprostřed přírody. Jak si dál upravíte zahradu už je jen na Vás a seberealizaci se meze nekladou.

Prostě idylka v dnešním chaotickém světě. Kolem je menší chatová osada, kde si každý jezdí odpočinout od pracovních starostí nebo tam tráví svůj důchod.

Chata je dispozičně 4+kk (obytná plocha je 64m2) s velkou nevyužitou půdou, ale chce nějakou míru rekonstrukce uvnitř, takže šikovný kutil se může realizovat. Původní majitelé ji hlavně používali jako zázemí pro jejich zahradkáření. Už je však vyklizená a připravena k prodeji.

PENB průkaz je vyhotovený.

Prodává přímo majitel

S pozdravem

Tomáš Konečný

ID: 17897381 Naposledy upraveno 25.11.2022 v 14:11

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Orlová, chaty a chalupy Frenštát pod Radhoštěm, chaty a chalupy Frýdlant nad Ostravicí, chaty a chalupy Havířov.
Podívejte se na další nabídky chat ve Frýdku-Místku: prodej chat ve Frýdku-Místku, pronájem chat ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.