Cena: S pozemkem, DPH
Změněno: 18.09.2023 v 09:58 ID: 18609890
Zcela nový RD o dispozici 4+kk, zastavěná plocha 112 M2 , v klidném městysi Pavlíkov u Rakovníka. Městys disponuje veškerou občanskou vybaveností, škola, školka, pošta, potraviny,
železářství, pošta, lékař . Dále pak zájmové kluby, fotbal muži/ ženy atd. Poloha je na samém kraji Křivoklátska, tedy lesy, řeka, hrad, rozhledny. Velice klidná lokalita.

Dům má vlastní zahradu o velikosti 620 m2 pro letní radovánky, jako je například grilování s přáteli či sousedy, pěstování vlastní zeleniny ve skleníku, nebo třeba bazén. Dům je svým uspořádáním ideální pro rodinu se dvěma dětmi. Dva samostatné dětské pokoje zaručují naprosté soukromí, jak dětem, tak rodičům, kteří naopak mají svoji ložnici na opačné straně domu. Koupelna disponuje velkou vanou pro relaxaci i sprchovým koutem pro rychlou očistu. Obklady koupelny byly vybrány tak, aby prostředí navodilo náladu pro maximální úlevu. V celém domě je kvalitní vinylová podlaha s keramickým jádrem, která v kombinaci s podlahovým topením zaručuje dostatečně naakumulované teploučko přímo od nohou. Teplo zajišťuje tepelné čerpadlo. Dále je navíc v prostorném obývacím pokoji připraven komín pro alternativní zdroj vytápění, například krb, ze kterého lze poslouchat příjemné praskání dřeva v kuchyni při vaření.Technická místnost je vybavena další toaletou a umyvadlem a je zde také zázemí pro instalaci pračky a sušičky, aby byla tato zařízení mimo koupelnu. Dům je již kompletně hotov a připraven pro svoji novou rodinu. Dále také velká terasa s výhledem na zahradu a místo pro zahradní nábytek a posezení. V rohu domu směrem do ulice je vyveden vodní kohout pro případné mytí vozu. Též směrem do zahrady je na rohu domu vyveden vodní kohout , který je napájen čerpadlem z 10 kubíkové retenční nádrže pro zalévání zahrady.

Dojezdová doba do Rakovníka je autem 5 minut. V okolí se nachází Albert hypermarket, školy, školky a vše, co velké město nabízí.
Do Pavlíkova jezdí několikrát denně autobus MHD, takže spoje jsou naprosto dokonalé i pro lidi, co nejsou vlastníky řidičského oprávnění. Do Prahy - Zličín cesta trvá pouhých 35 min po nedaleké dálnici, takže pro lidi, pracující na okraji Prahy -západ, je tato volba naprosto vyvážená s cenou domu. Kdo hledá levné bydlení s kompromisem cestování do hlavního města, je tento dům ideální.

Jsme schopni zajistit vám financování. Výhoda je, že dům je nabízen bez realitní kanceláře, takže cena je konečná. Žádné drahé provize a navýšení, veškeré právní služby jsou v ceně.

Pokud přemýšlíte o vlastním domečku a nechcete vyhazovat peníze z okna za nájem, či platit hypotéku prostřednictvím vašeho nájmu a chcete vlastnit svůj vysněný domeček, tak je ideální doba na prohlídku. Vlastnit svůj krásný nový dům není s námi nic lehčího, tak neváhejte s prohlídkou. Na celý dům je poskytována 5 letá záruční doba. K domu je též kompletní stavební dokumentace, foto dokumentace stavby a stavební deník.

Cena 7.750.000 CZK včetně pozemku a DPH.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: