Cena:
Změněno: 08.09.2023 v 13:10 ID: 18593828
Nabízíme Vám ke koupi malebnou chatu v centru obce Kozlovice s překrásným výhledem na obec. Jedná se o dřevěnou,podsklepenou chatu se sedlovou střechou o velikosti zastavěné plochy 16m2, která stojí na zahradě 312 m2. V přízemí naleznete vybavený kuchyňský kout s prostorem na relaxaci. V podkroví se pak nachází prostor na spaní. Chata je připojena na elektřinu 230V/400V, veřejný vodovod a je situována v zastavěné části obce, příjezd a přístup je z veřejné částečně zpevněné komunikace navazující na svažitý obecní pozemek. K chatě náleží kůlna a suchý záchod. V budoucnu je možné vytvořit plnohodnotný záchod a připojit se na veřejnou kanalizaci, která se nachází asi 2 metry od chatky.

Chatka neslouží k celoročnímu pobytu, ale je ideální pro víkendový relax, prázdniny a celkový odpočinek. Dominantou zahrady je velký vlašský ořech, který v letních měsících vytváří příjemný stín. Také se zde nachází ovocné stromy a keře, jak ovocné (rybíz,angrešty,maliny,ostružiny), tak okrasné.

Přístup k chatě je po schodišti, které je lemované okrasnou skalkou (věcné břemeno). Parkování je možné pod chatkou. MHD zastávka je vzdálena cca 5 minut chůze. V blízkosti je restaurace, obchod a večerka.

RK,prosím,nevolat, děkujeme.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: