Cena:
Změněno: 17.06.2024 v 10:13 ID: 19042925
V exkluzivním zastoupení klientů si vám dovoluji nabídnout velmi lukrativní a zajímavou nemovitost, a to velmi hezkou, zděnou, prostornou rekreační chatu, která disponuje č. e. 194, nacházející se v sídelní části obce Čeladná, z východní strany úbočí hory Skalka, se zástavbou stavbami pro rodinnou rekreaci. Pozemek p. č. 746/15 (trvalý lesní porost) je v jednotném funkčním celku s pozemkem p. č. st. 846 (zastavěná plocha a nádvoří) o rozloze 742 m2, jehož součástí je stavba č. e. 194.
Tato nemovitost má velké množství bonusů. Příjezd k nemovitosti je po obecní komunikaci s následným parkováním na vlastním pozemku, a to až pro 3 automobily. Chata disponuje vlastní vrtanou studnou s elektrickým čerpacím zařízením. Dalším bonusem jsou nádherné kaskádovité terasy, se zastoupením ovocných, okrasných dřevin a trvalek, o které bylo velmi láskyplně pečováno. A v neposlední řadě dechberoucí horské výhledy, zejména na Lysou horu. Bezprostředně vedle chaty se nachází terasa s posezením a venkovním krbem.
Detailní informace k rekreační chatě - jedná se o rekreační objekt se dvěma nadzemními podlažími, se střechou pultovou. V objektu je zavedena voda z vlastní studny, odkanalizování je provedeno do žumpy. Dispozičně je řešena tak, že v 1. NP se nachází předsíň se schodištěm do 2. NP, kuchyň, pokoj, koupelna společně s WC a komora. Ve 2. NP se nachází předsíň, komora a tři pokoje. Nad 2. NP, pod pultovou střechou se nachází půdní prostor bez využití. V průběhu stávající životnosti byly prováděny stavební úpravy a rekonstrukce v rámci stavební údržby. Vytápění je zajištěno v 1. NP krbem, ve 2. NP lokální, na tuhá paliva. Elektroinstalace je původní. Rozvod vody byl proveden pro koupelnu, WC a kuchyň. Zdrojem teplé vody je elektrický boiler.
V zadní části chaty se nachází velmi přívětivá kutilská dílna, dále také drobná stavba - dřevník.
V místě není možné napojení na veřejný řád, na veřejnou kanalizaci, na plynovodní řád. K nemovitosti je zpracován aktuální znalecký posudek soudním znalcem.
V případě většího počtu zájemců si majitelé a realitní zprostředkovatel vyhrazují právo na navýšení kupní ceny. Dále pro případ, že více zájemců projeví zájem o koupi nemovitosti vyhrazují si majitelé a realitní zprostředkovatel možnost prodeje nemovitosti s využitím principu tzv. aukce.
A kam na výlety do hor? Přímo z chaty se vydáte na nedaleký vrchol Ondřejníku - Skalku. Dále na Smrk, Lysou horu, Pustevny aj. A když se přesunete z hor do centra obce Čeladná? Ocitnete se na velmi malebném náměstí s radnicí a mnoha obchůdky a kavárnami. Nachází se zde také velmi známý a oblíbený hotel YURA (bývalý název Prosper), ve kterém je welness centrum a krytý bazén. Nedaleko náměstí naleznete školu, školku, dětské a fotbalové hřiště, tenisové kurty, také lyžařský areál Opálená a známé golfové hřiště. S případným financováním vám rádi pomůžeme.
Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Mgr. Ing.Pavla Ranglová

Hrabákova1, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.seurope.cz, www.ranglova.cz

Více informací o Mgr. Ing.Pavla Ranglová


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: