Inzerce bytů
Cena: včetně provize a právního servisu Rezervováno
Změněno: 18.03.2024 v 10:41 ID: 18873182
Kód zakázky: 221035, Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Byt se nachází v 1. NP (přízemí) zděného domu z r. 2018 a celková výměra činí 57 m2. K bytu náleží předzahrádka o rozloze 82 m2.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (myčka, el. trouba, varná indukční deska, lednice), vestavěnými skříněmi v chodbě a ložnici, umyvadlové skříňky. Koupelna je vybavena vanou, bojlerem na ohřev vody a elektrickým kotlem. Toaleta je samostatně oddělená. Plastová okna s výhledem na předzahrádku mají severní a východní orientaci a na všech jsou venkovní bezpečnostní žaluzie.
Náklady na provoz bytu včetně FO činí 1 620,- Kč/měs. (FO zahrnut v částce činí 565,- Kč). K nákladů je třeba připočíst zálohy na elektrickou energii v aktuální výši 3 100,- Kč/měs.
K bytu náleží venkovní parkovací stání před domem.
V obci se nachází mateřská i základní škola, zdravotní středisko, zubní ordinace, kulturní dům, knihovna, workoutové hřiště, fotbalové hřiště, Pump Track, restaurace, kavárna a obchod s potravinami.
V Kralupech nad Vltavou, vzdálených 8 km je kompletní síť služeb občanské vybavenosti. Dobrá dostupnost na rychlostí komunikaci E55 a do Prahy. Přímé autobusové spojení do Prahy je linkou č. 316 na zastávku Bořislavka.
Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení, ale i jako investiční.
Pro bližší informace či prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Martin Pelc

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: