Cena: vč. Právního servisu
Změněno: 06.07.2024 v 20:08 ID: 19096598
RK nevolat !
Lokalita: Zakřany
Cena: 4 490 000 (cena vč. právního servisu a notáře)
Plocha: cca 75 m² + 10,5 m² lodžie
Hned na úvod:
Nemám profesionální fotky, drona, který by natočil okolí, a nedělám věci jako realitní makléři. Ale věřte mi, tohle musíte vidět na vlastní oči. Nabízím vám k prodeji náš nádherný, prosluněný byt s úžasným výhledem, který si prostě zamilujete! Přijďte se přesvědčit sami a dovolte, aby si vás tento byt získal. Bez dronů, bez přikrášlených fotek, bez triků realitních makléřů.
A co tedy vlastně nabízím?
Nabízíme k prodeji slunný byt 3+1 po částečné rekonstrukci, situovaný na východ a západ, což zajišťuje ideální prosvětlení interiéru po celý den. Byt se nachází v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (mateřská školka, základní škola, obchod, dětské hřiště) a výbornou dopravní dostupností. Jsou zde instalovány nové bezpečnostní dveře. V roce 2019 proběhla výměna kotle a radiátorů v celém bytě. Po menších úpravách lze byt předělat na 3+kk.
Dispozice bytu:
- Prostorný obývací pokoj s výstupem na lodžii
- Ložnice se vstupem na lodžii
- Prostorný dětský pokoj, poskytuje dostatek prostoru i pro dvě děti
- Kuchyň
- Koupelna
- Samostatné WC
- Chodba
Vybavení a služby:
- Lodžie: Na celé západní straně se nachází lodžie o rozloze přibližně 10,5 m², ideální pro relaxaci a posezení s výhledem. Je dostatečně velká, aby se na ni vešla menší zahrádka do vyvýšených truhlíků, posezení i dětské pískoviště. O tom se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.
- Parkování: K bytu náleží dvě parkovací místa.
- Sklep: K dispozici jsou dva sklepy každý o velikosti 10m2, které poskytují dostatek úložného prostoru. Budou kompletně vyklizeny. Navíc je zde možnost využití společné místnosti – „Kočárkárny“.
V bytě zůstane kuchyňská linka se spotřebiči + lavice s jídelním stolem. V případě zájmu zůstanou v ložnici šatní skříně v obýváku obývací stěna. V dětském pokoji většina skříní + patrová postel, která ne nyní rozložená ve sklepě. Dále je možnost nechat pračku. (Záleží na domluvě)
Byt je ideální pro rodiny nebo páry, které hledají komfortní bydlení s možností okamžitého nastěhování.
Neváhejte a zavolejte mi, domluvíme se na prohlídce. Těšíme se na vás!

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: