Inzerce bytů
Změněno: 29.02.2024 v 10:13 ID: 18880860
Kód zakázky: 0233, Nabízíme k prodeji prostorný byt s dispozicí 2 + 1 o celkové podlahové ploše 54 m², nacházející se v části obce Ostrava, Hrabůvka, konkrétně na adrese Plzeňská.
Po vstupu do bytu vás přivítá prostorná chodba se šatnou a nově zrekonstruovaná kuchyně, která je vybavena veškerými potřebnými spotřebiči a nabízí dostatek úložných prostor. Podlahy jsou v bytě vybaveny dlažbou, vinylovými nebo PVC podlahovými krytinami, které jsou snadno udržovatelné a odolné. Jádro bytu včetně toalety a koupelny je původní, avšak v dobrém stavu.

Byt se nachází ve 12. podlaží 11-podlažního objektu, což znamená, že vám zaručuje dostatek světla a pohled na okolní krajinu. Celková užitná plocha bytu činí 56 m², což poskytuje dostatek prostoru pro váš komfortní život.

Tato nemovitost nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří hledají bydlení v lokalitě s dobrou dostupností do centra Ostravy a v okolí se nachází i veškerá občanská vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a zdravotnických zařízení.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme si termín prohlídky. Těšíme se na vaši zprávu nebo telefonát.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

FÉROVÍ MAKLÉŘI

Svatoplukova 612/9, 700 30, Ostrava - Jih
https://ferovi-makleri.cz/

Více informací o FÉROVÍ MAKLÉŘI


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: