2+1,54m2,1. np,

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 2 690 000 Kč

Byt 2+1, 54m2, ze zasklenou lodžií po kompletní nové rekonstrukci, družstevní, 1.np./ 13.np., na ul. Jugoslávská, Ostrava - Zábřeh

Nabízím byt 2+1 po nové nákladné rekonstrukci.


V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů.

V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo, vana, elektrické topení, příprava pro pračku. WC je zvlášť.

V chodbě je vyrobena šatní skříň na míru od stolaře.

Vstup na balkon z kuchyně.

Příprava pro TV a internet.

V bytě je nainstalován zabezpečovací systém.
Osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu.

Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu, nové topení ve všech pokojích

K bytu náleží sklepní koje.
RK nevolat.

ID: 18252748 Naposledy upraveno 19.03.2023 v 14:31

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Studénka, byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Havířov, byty Bohumín.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+1 Praha, studentský pokoj, 3+1 Ostrava, 2+1 Ostrava, 3+kk Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.