Strojírenská firma příjme CNC frézaře

Náplň práce
• Obsluha CNC obráběcích center se systémem HEIDENHEIN DIALOG (znalost heidenhein dialog vítána)
• Seřízení stroje a nástrojů dle výkresové dokumentace

Požadavky
• Orientace ve výkresové dokumentaci
• Vyučení v oboru
• Samostatnost
• Vhodné i pro absolventy, nabízíme zaučení

Jiné výhody
• nabízíme odpovídající platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál,
příspěvek na dovolenou atd.)
• 25 dní dovolené + 5 dní SICK DAY
• možnost pracovního růstu, dlouhodobé zaměstnání
• firma s tradicí již od roku 1991.
• práce v příjemném kolektivu
• možnost přesčasů
• nástup možný ihned nebo po dohodě

zobrazit telefon
Ostrava - Moravská Ostrava (703 00)

FRESO, spol. s r.o.
1. máje 3350/91, 70300, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.freso.cz

Více informací o FRESO, spol. s r.o.