Řidič sk. C / skladník

Společnost se sídlem v Ostravě - Svinově, zabývající se nakládáním s odpady a stavební činností, hledá do svého týmu řidiče / skladníka.
Nástup od 1.2.2022
Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Prosíme nevolat.

Náplň práce
- přeprava spojená s manipulací s nákladem
- příprava k expedici a nakládka
- přeprava převážně v rámci MS kraje

Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, výhodou školení ADR
- odborná a zdravotní způsobilost
- fyzická zdatnost
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- práce pouze Po-Pá, ranní směny 7-15
- práce na plný úvazek
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možným prodloužením dle vzájemné spokojenosti
- mzdové rozpětí 25000-30000 Kč