Inzerce volných pracovních míst
Změněno: 11.06.2024 v 08:00 ID: 19054055

Společnost T.A.T. Parts s.r.o., výrobce a dodavatel náhradních dílů pro nákladní vozidla a návěsy, hledá do svého dynamického týmu motivovaného a zodpovědného kandidáta na pozici prodejce náhradních dílů pro nákladní vozidla.

Co od Vás očekáváme:
• Základní znalost práce na PC a MS Office (Excel, Word)
• Znalost fungování skladového hospodářství a fakturace (IS Abra výhodou)
• Výborné komunikační dovednosti (ústní i písemné)
• Schopnost jednat se zákazníky, příjemné vystupování
• Základní znalost automobilů, jejich dílů a příslušenství
• Orientace v katalogu náhradních dílů a základy angličtiny výhodou
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Flexibilita, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
• Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
• Osobní a telefonická obsluha zákazníků na prodejně v Ostravě
• Poskytování odborných rad a technické podpory zákazníkům
• Zpracování objednávek, dohled nad jejich realizací a fakturace
• Práce s katalogem náhradních dílů a identifikace správných dílů podle požadavků zákazníků
• Nárazová komunikace s dodavateli a zajištění dostupnosti zboží
• Správa skladových zásob a aktualizace databází
• Příprava cenových nabídek

Co Vám můžeme nabídnout:
• Stabilní zaměstnání v renomované a rostoucí společnosti
• Přátelské a týmové pracovní prostředí, pravidelné firemní akce
• Příspěvek na stravování
• 13. plat
• Práci v jednosměnném provozu
• 25 dní dovolené + Sick days
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned nebo dohodou

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Vyučen s maturitou

Kontakt