PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce: různorodá výroba svěřených výrobků a jejich dílů; sledování svěřené úrovně zásob a vlastních interních termínů; kontrola vydaného materiálu a součástek; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, expedice).
Co je pro nás důležité: zručnost- práce s ručním nářadím (aku nářadí apod.); pracovitost, samostatnost a svědomitost; znalost základní práce na PC.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 2 roky (zručnost a zkušenost v zakázkové nebo sériové výrobě); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost dodržovat pracovní postupy; výhodou čtení elektronických schémat a orientace ve značení elektronických součástek a řidičský průkaz- aktivní řidič.
Nabízíme:jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. pracovní poměr od: 04.08.2022, mzda: 28000 - 36000

ID: 17822089 Naposledy upraveno 06.08.2022 v 05:00

Další podobné inzeráty: volná místa v Českých Budějovicích

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa Řemesla, průmysl, výroba České Budějovice.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: číšník, uklízečka Praha, uklízečka, skladník Praha, pro OZP.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice volná místa nebo v sekci Práce.