Společnost Maxira technology s.r.o. hledá šikovného a zodpovědného fakturanta/ fakturantku - asistenta/ asistentku prodeje, který se přidá k našemu týmu. Pokud máte rádi výzvy, jste pečliví a máte smysl pro detail, právě vás hledáme!
Náplň práce:

Vystavování a kontrola faktur
Zpracování objednávek a komunikace se zákazníky
Podpora obchodního týmu v administrativních záležitostech
Práce s databázemi a CRM systémem
Příprava a kontrola podkladů pro účetní

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitou
Praxe na obdobné pozici výhodou
Znalost účetních a fakturačních procesů
Dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

Stabilní pracovní prostředí v úspěšné firmě
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Přátelský kolektiv a podporu zkušených kolegů
Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, atd.)

Jak se přihlásit:

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu [maxira@maxira.cz]. Těšíme se na vaši odpověď!

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Střední

Kontakt