Elektrotechnik

Jsme zákaznicky orientovaný specializovaný dodavatel širokého sortimentu dílů pro výrobce výtahů i pro jejich údržbu a opravy. Vybrané komponenty vyrábíme a zákaznicky upravujeme.
Na českém, slovenském, rakouském a německém trhu úspěšně rosteme 14let.

Pracovní nabídka s nástupem do logistického centra ve Sviadnově

Požadujeme:
- proaktivní přístup, samostatnost
- vyučení v oboru elektro
- vyhláška 50/1978SB.§6+
- osvědčení samostatné činnosti na elektrických zařízeních
- zkušenost ve výtahářském oboru výhodou
- zkušenosti s frekvenčními měniči výhodou
- uživatelská znalost MS office, řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- technická podpora zákazníkům
- interní a technická podpora obchodníkům, předně při vstupu na trh s novými zařízeními
- nastavování zařízení před odesláním, tj. hlavně frekvenčních měničů pro konkrétní bezpřevodový stroj
- aktivní kontakt s dodavateli elektro zařízení
- lokalizace návodů k zařízení v ČJ – tj. překlad nebo revize po překladu
- řešení reklamací u jednotlivých reklamovaných zařízení
- plánování nákupu jednotlivých elektrotechnických skladových položek
- dostatečná znalost AJ pro komunikaci v písemné formě

Nabízíme:
- práci v mladém týmu lidí, kteří sledují stejné cíle
- výkonově orientovanou odměnu s ročním bonusem,
- příspěvek na stravné,
- společné teambuildingové akce v přátelském prostředí
- pracoviště: pobočka Sviadnov
- 3 dny sick days /rok
- Návštěvy výrobců v EU a v ČLR
- Kaizen - systém neustálého zlepšování

Nástup:
- ihned nebo nejpozději v 11/2022

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, rádi se s Vámi osobně setkáme k projednání bližších podmínek spolupráce.