FlexI T agency s.r.o.

FlexI T agency s. r. o.

Stabilní česká personální agentura, zaměřená na vyhledávání a výběr zaměstnanců zejména dělnických a technických profesí pro oblast elektrotechnického a automobilového průmyslu. Obsazujeme pozice Operátor výroby, Skladník, Páječ,  Final tester, Operátor CNC strojů, Technik atd. . Vhodné jako na hlavní pracovní poměr nebo brigáda.

FlexI T agency s. r. o. je personální agentura zprostředkující práci přednostně pro společnosti PEGATRON Czech s. r. o. a exkluzivně pro Asus Czech s. r. o.

Specializujeme se na krátkodobé i dlouhodobé přidělení zaměstnanců a zprostředkování pracovníků v dělnických a technických profesích.

Poskytujeme kompletní personalistický servis a samozřejmě bezplatnou registraci do databáze uchazečů při hledání zaměstnání.

Naše agentura provádí zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr, příp. brigády. Není pro nás rozhodující stupeň vašeho vzdělání, ale ochota plného nasazení a spolehlivost.

Kontakty:

Petra Marinčáková

+420 774 507 002

petra. marincakova@flexitagency. com


Blanka Michalíková

+420 776 033 003

blanka. michalikova@flexitagency. com


centrála:

práce@flexitagency. com


Kde nás najdete:

FlexI T agency s. r. o.
Vítkovická 1
Moravská OstravaSídlíme v centru Ostravy na Frýdlantských mostech, mezi Autobusovým nádražím a zastávkou Náměstí Republiky.Najdete nás v pískově žluté výškové budově v přízemí (vchod přes recepci). V kanceláři jsme pro Vás denně 8:00 - 12:00 hod (po domluvě do 15 hod), pokud se chcete vyhnout čekání, předem nám prosím zavolejte. Přineste si s sebou životopis, nebo vyplňte náš dotazník na http://flexitagency. com/Dotaznik/Dotaznik. htm

Kontakt:

FlexI T agency s.r.o.

Adresa: FlexI T agency s.r.o.
Vítkovická 3083/1
702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz Ukázat na mapě

Telefon: work 776033003 E-mail: Web: www.flexitagency.com/index.php

Pobočky:

  • FlexI T agency s.r.o.
    Vítkovická 3083/1, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz (sídlo)

Naše aktuální nabídka