Stovkám firem usnadňujeme manipulaci se zbožím. Vyrábíme dopravní a manipulační techniku, na kterou se můžete spolehnout.

Připravíme návrh vašeho pracoviště na míru, zajistíme výrobu, instalaci i servis. Náš výrobní program navazuje na více než 65letou tradici a pomáhá v mnoha odvětvích - od automotive sektoru přes strojírenství, hutnictví, stavebnictví, elektrotechniku, logistiku a potravinářství až po dřevozpracující průmysl

Spolupracují s námi malé i velké firmy - namátkou třeba Mahle Behr, CS Machine, Ekol, Taurid, Lasselsberger, Adler, Iveco nebo Saint Gobain. Kvalitní materiály doplňujeme nejmodernějšími technologiemi tak, aby byla manipulace s výrobky rychlá a přesná. Díky tomu můžete vidět naše dopravníky z Frýdku-Místku nejen v českých firmách a v zemích EU, ale například i v Indii, na Filipínách, Thajsku, Koreji.

Vyrábíme válečkové,  pásové,  vertikální a řetězové dopravníky, další manipulační techniku. Hravě si poradíme s víceúrovňovou přepravou nebo tvorbou systému pro robotizované pracoviště. Zajímá vás, co konkrétně jsme už vyrobili? Podívejte se do našich realizovaných projektů nebo si přečtěte víc o tom,  na co všechno se specializujeme.


Kontakt

DAS spol. s.r.o

Nádražní 2293
73801, Frýdek-Místek

Ukázat na mapě

Naše aktuální nabídka

Inzeráty uživatele z: