FLEXI REALITY s.r.o.

Jsme realitní kancelář FLEXI REALITY působící především v Moravskoslezském kraji.

Při práci využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti prodeje a pronajmu nemovitostí, vždy k pružnému a efektivnímu zajištění potřeb našich klientů. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují pružně realizovat a přizpůsobovat se potřebám a přáním Vás, našich zákazníků. Naší snahou je nabízet cenově dostupné bydlení v Moravskoslezském kraji.


Jedinečnost projektu FLEXI REALITY:Originálním vstupem na trh s realitami v ČR bylo prvotní založení finanční společnosti PROFI INVESTOR s. r. o. Profesionální úvěroví poradci této společnosti vám odborně poradí s hypotečním úvěrem, úvěrem ze stavebního spoření i pojištěním vaší nemovitosti.

Jsme dynamická firma, která Vám zajistí pomoc při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí. Zajistíme za Vás vypracování kupních smluv, právního poradenství, daňového přiznání a jednání s úřady. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv (ať už se jedná i nájemní čí podnájemní smlouvu, kupní smlouvy nebo dohody o převodu členských práv a povinností k družstevnímu bytu).

Často hledáme našim klientům nemovitost tzv. „ na míru ".

Realitní kancelář FLEXI REALITY patří mezi společnosti, které se významnou měrou podílí na rozvoji a dynamickém růstu českého trhu s realitami.

Firemní kultura, postavená na základech etiky podnikání, respektování zákazníka, jeho potřeb a požadavků, učinila z realitní kanceláře FLEXI REALITY spolehlivého a osvědčeného partnera ve světě realit.

Realitní kancelář FLEXI REALITY nabízí vždy řešení s jistotou. Jsme společnost jejímž cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference k jeho nejbližší rodině a přátelům. Lidé jsou u nás na prvním místě.

Naší předností je rychlost a zvyšování standardu kvality nabízených služeb, komunikace s klienty a nadstandardní odměňování pracovníků.

Ptáte se, co při své práci preferujeme nejvíce? … „Především zdravý rozum. "

Budujeme přátelské a korektní vztahy s našimi klienty, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidi a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě nejdůležitější.

Můžete si být jisti, že uděláme vše, co bude v našich silách, abychom nalezli optimální řešení všech vašich potřeb.

Kontakt

FLEXI REALITY s.r.o.

Keltičkova 1296/58
71000, Ostrava - Slezská Ostrava

Ukázat na mapě

Naše aktuální nabídka

Inzeráty uživatele z: