výběrko

Zdravím,
hledám k sobě submisivní dívku, jenž ráda anál, orál, piss, lehčí bdsm a perverzi. Nejlépe z Ostravy a poblíž, ale i odkudkoli z rep., budeš li mít zájem se do Ovy přestěhovat. Také můžeš být nezkušená, důležité aby se ti líbilo, vzrušovalo tě výše napsané.
Co se postavy týče, tak nejlépe do 65kg řekněme od štíhlé po normální střední postavu. Nehledám vyloženě otrokyni, i když měla li by některá takovou potřebu, rád vyhovím. Předně ale hledám přítelkyni, jenž je v intimnostech submisivní, poddajná, a ve vztahu oddaná,laskavá,milá atp., jíž by stačila má výbava 13-14cm, které mimo jiné chybí zázemí, pevná hřejivá náruč, spolehlivý, zodpovědný, upřímný partner.
Co se mne týče, tak jsem 186cm vysoký 105kg, postavy tak akorát, 46 letý pohodový mužský, všestranných zájmů. Žádný sportovec, ale také ne vyložený pupkáč, byť menší bříško je.
Mám práci, děti ani dluhy nemám, rozvedený, žijící sám.
Více o sobě napíši mailem, budeš li mít zájem tak napiš. Hlavně se neboj optat na to co by tě stran mé osoby zajímalo.
Osůbka starší mého věku spíše jen na nezávazný vztah, pokud mi tedy nevyrazíš dech :), pro mladší platí dlouhodobý trvalý vztah, bude li chtít.
Ty které to myslíte vážně, nezdráhejte se a napište, ti jež si to přečetli a pohoršuje je to, nechť zapomenou a pokračují dále. Každý jsme nějaký a já se vyjádřil k tomu koho chci najít a co očekávám, na rozdíl od jiných, kteří toho nejsou schopni. Tak prosím nesuďte.
Všem co dočetli až sem přeji hezký a úspěšný den, večer, noc atp.

ID: 16969244 Naposledy upraveno 26.01.2023 v 02:48

Další podobné inzeráty: flirt v Ostravě