Nápověda


Dumrealit

Společnost Dumrealit byla založena jako 46. společnost v ČR v roce 1990. Od roku 2006 rozšiřujeme naše aktivity postupně po celé ČR. Za 17 let svého úspěšného působení na realitním trhu jsme se stali jednou z největších realitních kanceláří nejen v Praze, ale i v ČR. Počet našich kanceláří se stále rychle zvyšuje. Naším cílem je stát se v krátké době největší realitní společností v ČR.
Naši makléři využívají pro své klienty nejmodernější evoluční technologie a metody práce.
Využívání prezentace formou ojedinělých 360°/3D prohlídek nemovitostí ve spojení s inzercí na více než 27 realitních serverech dává našim makléřům možnost rychlé a profesionální prezentace nemovitostí našich klientů.
Naší prioritou je maximální ochrana klienta při obchodní transakci. Za tímto účelem sdružujeme makléře z realitní branže v asociaci AFIRE a ve spolupráci s nimi vytváříme referenční listiny makléřů a realitních kanceláří.
Samozřejmostí je v naší realitní kanceláři pomoc klientům i při financování nákupu jejich nemovitostí. Dumhypotek.cz zajistí pro naše klienty hypotéku na koupi družstevního bytu bez nutnosti jiného ručení, expresní půjčky do 24 hodin, úvěr ve výši 100% z ceny nemovitosti bez nutnosti zajištění akontace, půjčky bez doložení příjmů a další služby s tím související včetně všech služeb advokáta.
Více o nás se dozvíte a informace o naší nejaktuálnější nabídce najdete na www.dumrealit.cz

Kontakt

Adresa: Dumrealit

, Praha 5

Web: www.dumrealit.cz

Pobočky:

Adresa na mapě: Zvětšit mapu

Naše aktuální nabídka:

Prodej, Zahrady, 297 m2

Prodej, Zahrady, 297 m2

Kód zakázky: 621887, Dumrealit. cz Vám zprostředkuje prodej zahrady o výměře 297 m² se zděnou chatou nacházející se v zahrádkářské…

Na Barborce, Dobrá Voda u Českých Budějovic, okres České Budějovice

Cena: 770 000,- Kč

Posunout inzerát Přidat do oblíbených

Prodej, chata, 297 m2

Prodej, chata, 297 m2

Kód zakázky: 621879, Dumrealit. cz Vám zprostředkuje prodej zahrady o výměře 297 m² se zděnou chatou nacházející se v zahrádkářské…

Na Barborce, Dobrá Voda u Českých Budějovic, okres České Budějovice

Cena: 770 000,- Kč

Posunout inzerát Přidat do oblíbených

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7Další