Zpětné zrcátko s kamerou Mirror Dash Cam Azdome PG- 01 nové , záruka

Cena: 799 Kč

Prodám nové nepoužité zpětné zrcátko s přední i zadní HD kamerou Mirror Dash Cam Azdome PG-01, v originální krabici ,pouze odzkoušeno na funkci - plně funkční.
Záruka na odzkoušení.
V Ostravě možno osobně,jinak možno i zaslat.
Nabídka platí do smazaní inzerátu.Zájemci volejte na mobil nebo pište na email.Na SMS nereaguji.
Popis:
Palubní kamera se zrcátkem je umístěna nad zpětným zrcátkem v autě a je vybavena kamerou vpředu i vzadu, aby byly zaznamenány obě strany. Zrcátko má vestavěný vysoce kvalitní 5,5palcový LCD dotykový displej, který zajišťuje snadné ovládání palubní kamery.

Kamera + parkovací asistent
Díky svému praktickému designu a přídavné zadní kameře je AZDome PG01 také ideální pro použití jako parkovací asistent při parkování. Zadní kamera je dodávána s extra kabelem, který lze připojit k napájení zpětného světla. Když vůz zařadí zpátečku, automaticky zobrazí obraz zadní kamery spolu s indikátory parkovacího asistenta.
Kamera natáčí s ostrým rozlišením 1080p vpředu 30fps a 720p 30fps vzadu, takže na obrázku je rozpoznatelných mnoho detailů, jako jsou SPZ a lidé. Zadní kamera je propojena s přední kamerou pomocí dlouhého 6metrového kabelu a také přijímá napájení přes tento kabel, takže není potřeba žádné další napájení.
Kamera podporuje karty MicroSD až do 64 GB, což umožňuje přibližně 12 hodin natáčení FullHD.
začne natáčet při nastartování vozu a přestane natáčet při vypnutí vozu. Po namontování do auta se o něj tedy nemusíte nikde starat.
Díky vestavěnému G-senzoru autokamera zaznamená, když jste měli nehodu. Při nárazu se snímky automaticky bezpečně uloží, takže se neztratí. Přes palubní kameru je nelze přepsat ani smazat.
Kromě schopnosti filmovat má PG01 Mirror také možnost pořizovat fotografie v rozlišení 12 megapixelů. To se může hodit například pro zaznamenávání škod po nehodě.
Kamera má vestavěný mikrofon, takže se zvuk zaznamenává. V případě potřeby lze mikrofon také vypnout.
Registrace data a času

ID: 13862989 Naposledy upraveno 03.12.2022 v 10:05

Další podobné inzeráty: auto-moto tuning v Moravskoslezském kraji

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice auto-moto tuning nebo v sekci Auto-moto.