Autobaterie Aroso Ultra Dynamic 12V 60Ah 520A Německo - nová, nepoužitá záruka 2roky

Cena: 1 199 Kč

Nová nepoužitá autobaterie Aroso Ultra Dynamic 12V 60Ah 520A Německo,
kvalitní kyselino-olověný akumulátor od renomované německé značky Aroso, dlouhá životnost a vysoký startovací výkon také při studených zimních startech díky startovacímu proudu až 520A, záruka 2roky .
Prodejní doklad.
Osobní předání Ostrava nebo Hlučín.
Nabídka platí do smazaní inzerátu.

Popis:
Kvalitní kyselino-olověný akumulátor od renomované německé značky Aroso s historií na trhu již od roku 1973. Dlouhá životnost a vysoký startovací výkon také při studených zimních startech díky startovacímu proudu až 520A EN. Odolná autobaterie Aroso Ultra Dynamic je připravená k okamžitému použití, plně nabitá s nalitým elektrolytem - stačí jen namontovat do vozidla a vyjet. Nízkoúdržbová technologie, díky níž je nutné pouze cca 1x ročně vizuálně kontrolovat hladinu elektrolytu, což lze velmi snadno po odšroubování zátek bez nutnosti demontáže z vozidla. Správná hladina je detekována měrkami (zobáčky na hladině) v každém článku. Autobaterie Aroso vynikají výrazně vylepšenou ochranou proti úniku elektrolytu do vozidla a také centrálním odvodem plynů - tím přispívají k bezproblémovému provozu také v zimních měsících. Akumulátory Aroso mají dále moderní integrovanou ochranu proti zpětnému zápalu.

Klasický tvar a rozměry se standardními kulatými póly a plusovým pólem vpravo zajišťují použití ve většině běžných typů vozidel. Autobaterie Aroso je vybavena praktickým sklopným madlem pro snadné přenášení. Řada autobaterií Aroso Ultra Dynamic je navržena pro osobní vozy se standardním / základním počtem přídavných elektrických spotřebičů.
Rozměry 240x190x175mm.
Plná záruční doba na funkčnost 2 roky.
Hmotnost 14.6kg

ID: 15389074 Naposledy upraveno 02.10.2022 v 22:27

Další podobné inzeráty: auto-příslušenství v Ostravě

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice auto-příslušenství nebo v sekci Auto-moto.