K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Wincott People

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství.


Se svou pobočkovou sítí, rozmístěnou v rámci České a Slovenské republiky, Polska, Rumunska, Ukrajiny a Moldávie jsme svým klientům a zaměstnancům schopni zařídit maximální flexibilní přístup, a to ať už v oblasti nabídky práce, či zaměstnávání. Specializujeme se na zaměstnávání lidí převážně dělnických profesí (kvalifikovaných či nekvalifikovaných) ze všech odvětví, zejména pak z oblastí automobilového a strojírenského průmyslu. Mezi naše významné klienty se však řadí i společnosti z jiných odvětví.


Mezi konkurenční výhody skupiny společností Wincott People patří především rychlost jednání a kvalita dodaných zaměstnanců. Díky bohatým zkušenostem a ochotě k výrazně individuálnímu přístupu zaručujeme vysokou spolehlivost zaměstnanců a taky nadprůměrnou flexibilitu.


Každému klientovi přidělujeme osobu, zodpovědného koordinátora, který bude řešit všechny Vaše potřeby a bude Vám plně k dispozici.

Kontakt

Adresa: Wincott People
Oběžná 1086/4
70900, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Telefon: work 800 400 499
Telefon 2: work 725 42 77 42

E-mail:
Web: www.myvaszamestname.cz

Pobočky:

  • Wincott People
    Oběžná 1086/4, 70900, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky (centrála)

Adresa na mapě: Zvětšit mapu

Naše aktuální nabídka:

1 | 2 | 3Další
TOPlist