Nápověda


Robert Kaleta – Masážní studio

Robert Kaleta - Masážní studio

Sportovní masáž -  určeno těm, kteří svůj organismus zatěžují sportovní a pohybově aktivní činností. Dobré a kvalitní sportovní masáže jsou to pravé pro posílení vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu.
Rekondiční masáž - vhodná pro osoby, které zatěžují svůj organismus jednostranně a  pro osoby, které nemají dostatek pohybu.  Řešíme problémy lidí se sedavým zaměstnáním. Pomůžeme těm,  kteří vykonávají při své práci jednostranný pohyb a tím dochází ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů.
Dornova metoda - manuální technika, poctivá ruční práce, která šetrně za aktivní spoluúčasti klienta navrací klouby a obratle do svých původních pozic.
Odstraňování špatných návyků - nesprávné držení těla, jednostranné sporty a činnosti. Po vrácení  kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu.
Breussova masáž -  jemná, silně energetická masáž zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické bloky. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů. Breussova masáž slouží nejen jako řešení již vzniklého problému, ale zabývá se hlavně prevencí. Budete překvapeni, jak jemnou metodou Vám  dokážeme ulevit od bolesti.
Trigger points - velmi účinná terapeutická masáž zaměřená na odstranění poruch ve svalstvu. Základem masáže nalezení spoušťových bodů, tzv. Trigger points, které jsou jednou z příčin bolestivosti ve svalech. Takovýmto ošetřením je možné docílit zmírnění či odstranění urputných bolestí hlavy, šíje, bolestí v ramenním kloubu, apod. Již po jedné návštěvě je pociťována výrazná úleva od bolesti. Během krátké doby dochází k odstranění intenzivní svalové bolesti. Je to také kvalitní doplňková metoda k jiným metodám, jako např. Dornova metoda.
Baňkování - účinná masážní a léčebná technika, při které dochází k velmi intenzivnímu prokrvení masírované části. Prostřednictvím baněk lze zmírnit či bolesti zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě migrény, cukrovky, vysokého krevního tlaku, atd.
Baňkování odstraňuje blokády a zatuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání.

Hlazení nečekejte - poctivá ruční práce!


Robert Kaleta - Masážní studio
Frýdek - Místek
U staré pošty 53
776 630 088
rkaleta@gmail.com

Kontakt

Adresa: Robert Kaleta – Masážní studio
U staré pošty 53
73801, Frýdek-Místek

Telefon: work 776 630 088

E-mail:

Pobočky:

Adresa na mapě: Zvětšit mapu