Inzerce komerčních prostor
Cena:
0 Kč/m²/měsíc
dohodou
Změněno: 17.07.2024 v 10:13 ID: 19097913
Kód zakázky: N06521, Exklusivně Vám nabízíme pronájem nádherných sklepních prostor situovaných v 1.PP nádherné budovy ve skvělé lokalitě v Praze 1 – u.Těšnov (vchod do prostor bude z ulice Klimentská), jen park kroků od metra C Florenc.

Prostory mají přímý a samostatný vchod přímo z ulice a sestávající se z cca 10 místností a sociálního zázemí (dle rozdělení – plánek rádi pošleme na vyžádání). Budova se nachází v těsné blízkosti metra, bezprostředně u tramvajové zastávky Těšnov. Přímo před ní je situované veřejné parkoviště, ihned vedle pak parkoviště placené.

Zálohy budou stanoveny dle způsobu využití. Dlouhodobý pronájem vítán. Rekonstrukci je možno započítat oproti nájemnému, či ji zajistí majitel budovy – přikládáme studii, která reflektuje případnou podobu prostor.

Pořádáme tímto výběrové řízení – cena cca od 300,- Kč/m2, doba nájmu a další podmínky nájmu jsou předmětem dalšího jednání. Majitel v budově provozuje ubytování, z toho důvodů vyžaduje, aby předmětem nájmu byl gastronomický provoz se snídaní, které budou velmi dobře fungovat i díky vysoké obsazenosti nemovitosti.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: