Pronájem křesla

Cena: 9 000 Kč

Nabízím kadeřnické křeslo k pronájmu v dobře situovaném kadeřnickém studiu v centru Plzně. Studio se nachází na adrese Kollárova 955/18, velmi dobrá dostupnost MHD i možnosti parkování na přilehlých parkovištích. Cena 9000/měsíc +800 na režii salonu. Místo je vhodné i pro kadeřnici bez plně obsazené klientely. Vchod je přímo z ulice, stejně tak výloha, kolem které denně prochází velké množství lidí, kteří mohou být vašimi budoucími zákazníky. Ve studiu máme i tetovací salon. Na salonu pracuji s Australskou kosmetikou Kevin Murphy a Eleven Australia a hledám k sobě někoho kreativního a pracovitého na vyplnění druhé směny. Pro další informace se neváhejte ozvat na číslo 720131100, popřípadě e-mail braunovapavla@gmail.com

ID: 18245026 Naposledy upraveno 14.03.2023 v 21:49

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Plzni

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Plzeň-sever, komerční prostory Plzeň-jih, komerční prostory Domažlice, komerční prostory Klatovy.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice komerční prostory nebo v sekci Inzerce nemovitostí.