Pronájem kancelářského prostoru, 25 m², Plzeň, ul. Slovanská

Cena: 4 500 Kč/měsíc
+ zálohy na energie a služby, 2x vratná kauce, 1x provize RK + DPH

Kód zakázky: 817756. Nabízíme pronájem nebytového prostoru o výměře 25 m2 v Plzni na Slovanech, ul. Slovanská. Prostor je vhodný jako kancelář a nebo např. pro služby/péči o tělo. Po dohodě je možnost zprovoznit klimatizaci, která je zde připravena. Voda zavedena přímo do místnosti. Na patře se dále nachází společné WC. Výborná dostupnost občanské vybavenosti v místě, nedaleko zastávka MHD. Nabízené prostory jsou volné ihned. Holé nájemné činí 4500 Kč, vratná kauce 2 nájmu, provize RK 1x nájem + DPH. Více informací u makléře. Prohlídky možné po dohodě. V případě zájmu je možné pronajmout větší prostory (cca 53 m2) ve 2. patře, ke kterým náleží možnost užívání kuchyňky (5 m2) - za cenu 10 000 Kč/měs.


Dopravní spojení: MHD, Příjezd nákladním autem, Příjezd osobním autem
Příjezd: Obecní, Pro nákladní auta, Zpevněný
Elektrický proud: 230 (220) V
Vytápění: Dálkové, Radiátory
Kanalizace: Společná ČOV, Veřejná kanalizace
Typ konstrukce: Zděná cihlová, Železobetonová
WC: Jeden
Okolní prostranství: Městská zástavba, Průmyslová zástavba, Rekreační zástavba, Rybník, jezero, Řeka, Sídliště, Silnice, Zahrady
Služby: Banka, Kultura, Lékař, Mateřská škola, Obchody, Pošta, Základní škola
Využití volného času: Cykloturistika, Golf, Kultura, Kulturní památky, Pobyt v přírodě, Tenis, Turistika, Vodní sporty, Zimní sporty

ID: 18000296 Naposledy upraveno 31.01.2023 v 05:00

M&M reality holding, a.s.
Krakovská 535/15, 110 00, Praha 1
www.mmreality.cz

Více informací o M&M reality holding, a.s.

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Plzni

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Rokycany, komerční prostory Domažlice, komerční prostory Rokycany, komerční prostory Plzeň-jih.
Podívejte se na další nabídky kanceláří v Plzni: prodej kanceláří v Plzni, pronájem kanceláří v Plzni
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice komerční prostory nebo v sekci Inzerce nemovitostí.