Cena:
0 Kč
Cena na dotaz
Změněno: 27.11.2023 v 12:41 ID: 18739759
Nabízíme ke koupi původně nenápadné selské stavení v srdci Beskyd, které se díky svým majitelům proměnilo v krásnou a stylovou chalupu. Nachází se v malebné obci Čeladná, v části zvané Pod Stolovou, v bezprostřední blízkosti prestižního golfového resortu „Prosper golf“.
Stavba z roku 1859 prošla postupnými rekonstrukcemi, které probíhaly v letech 1998 -2010. A protože byly provedeny s citem a láskou, povedlo se majitelům snoubit původní prvky s moderními a docílit, aby si nemovitost zachovala svůj původní vzhled a stala se „stylovým a přesto moderním" místem pro život.
Vkusně a vzdušně řešená dispozice nabízí vstupní verandu, která je po celé délce stavení a nabízí úchvatný výhled na Lysou horu, plně vybavenou kuchyni s kachlovými kamny, prosluněný jídelní kout se stylovým vybavením a vstupem na terasu. O klidný spánek se postarají dvě samostatné ložnice, pro společně trávené chvíle je zde obývací část, které dominuje krb s výměníkem a pro hygienu poslouží prostorná koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, WC samostatné .
Dostatečný úložný prostor nabízí půda se vstupem z chodby, která vybízí k vytvoření dalšího obytného prostoru.
Pitná voda je zajištěna z kopané 12m hluboké studny, vytápění podlahové, částečně teplovodní a částečně elektrické, odpady svedeny do septiku. Příjezd zajištěn po celoročně udržované asfaltové komunikaci
Nemovitost se zastavěnou plochou 213m2 se prodává s přilehlým pozemkem s výměrou 3122m2 na kterém se nachází hospodářská budova.
Tuto nemovitost nelze posoudit jen z fotek, ta se musí vidět !
Za mne už jen pasoucí se ovečky a ……..raději se přijďte přesvědčit sami.

Kontakt

DANČÁK & PARTNERS

F. Čejky 450, 73801, Frýdek-Místek
www.dkpartners.cz

Více informací o DANČÁK & PARTNERS


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: