Prodej, chata, 42 m2

Cena: 560 000 Kč
cena včetně právního servisu, depozitní úschovy i provize

Kód zakázky: 30467, možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vámi zvolenou parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách – od 58m² až do 130m². V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Nabízíme krásný mobilní dům – prostornou chatu obloženou cedrovým dřevem o rozměrech 12 x 3,5m a celkové užitné ploše 42m². Vybavenost a dispozice: Dům disponuje prostorným obývacím pokojem, který je propojen s kuchyní a jídelním koutem, několika samostatnými pokoji, samostatnou koupelnou a samostatným WC. Okna a „francouzská okna“ jsou tvořena moderními izolačními dvojskly. Na všech oknech jsou venkovní žaluzie. Dům je kompletně obložen vysoce odolným cedrovým dřevem. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kotel. V případě potřeby lze tento kotel nahradit „elektrokotlem“. Venkovní domek není v ceně domu (po domluvě lze dokoupit). Ev. číslo: 30467.

ID: 18047139 Naposledy upraveno 08.01.2023 v 01:01

Lenka Chladová - Člen Realitní komory ČR

Lenka Chladová - Člen Realitní komory ČR
zobrazit telefon
zobrazit email

Odeslat dotaz prodejci

Home 4 People
110 00, Praha 1

Více informací o Home 4 People

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy Plzeň-jih

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Tachov, chaty a chalupy Rokycany, chaty a chalupy Plzeň-město, chaty a chalupy Plzeň-sever.
Podívejte se na další nabídky chat Plzeň-jih: prodej chat Plzeň-jih, pronájem chat Plzeň-jih
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.