Prodej, chalupa, 60 m2

Cena: 3 900 000 Kč
+ provize RK

Kód zakázky: 641459, Velmi ráda Vám zprostředkuji prodej chaty o užitné ploše cca 60 m² ve velmi žádané lokalitě v podhorské obci Ostravice. Jedná se o stavbu určenou k rodinné rekreaci se třemi obytnými místnostmi, kuchyní a koupelnou. Objekt je podsklepen. Částečně došlo k výměně z původních dřevěných oken na okna plastová. Na pozemku o ploše 613 m² se nachází také garáž se zastavěnou plochou 16 m². Chata je určená k rekonstrukci. Objekt je připojen na elektřinu. Ostravice se nachází nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí, je obklopena krásnou přírodou lákající k výletům či procházkám. V okolí se nachází hora Smrk či Lysá hora, která je nejvyšší horou Beskyd. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Doporučujeme prohlídku! Ev. číslo: 641459.

ID: 18029357 Naposledy upraveno 01.01.2023 v 01:01

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Frýdlant nad Ostravicí, chaty a chalupy Karviná, chaty a chalupy Krnov, chaty a chalupy Frenštát pod Radhoštěm.
Podívejte se na další nabídky chalup ve Frýdku-Místku: prodej chalup ve Frýdku-Místku, pronájem chalup ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.