Prodej, Chalupa, 116 m2 -

Rezervace

Cena: 2 129 000 Kč
včetně provize

Kód zakázky: 44620, Prodej chalupy z 19.století s číslem popisným v pěkné obci Bobrová, 15 minut od Nového Města na Moravě, v samém centru Českomoravské vysočiny, přímo Žďárských vrchů. Obec si pro svoji rekreaci oblíbila i rodina pana Donutila.
V přízemí je kuchyň a ložnice, dále koupelna, chlév a dílnička. Podél celého objektu je sklep.
Chalupa je dle stavu buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici, čímž vznikne pěkný stavební pozemek o celkové výměře 1252 m2. Do chalupy je zřízen přívod elektřiny a vody, odpad je řešený jímkou. WC je aktuálně pouze suché na dvorku. Těsně před pozemkem je připravená přípojka na kanalizaci.
Střecha a krovy v dobrém stavu. Půda je velmi prostorná, bylo by možné vybudovat další 2 místnosti. Kolem domu je několik přístřešků, které již v dobrém stavu nejsou a velká stodola. Na zahradě je studna.
Chalupa je volná ihned.

Objekt je umístěn v klidné části Dolní Bobrové, mezi hezkou zástavbou s krátkou docházkovou vzdáleností do školy, k dětskému hřišti nebo sokolovně. V obci je dále mateřská škola, obchod, restaurace, knihovna, zdravotní středisko, lékárna, pošta, fotbalové hřiště, hasičské cvičiště. Samotný městys Bobrová žije bohatým kulturním životem.

Samozřejmostí jsou i mé služby a konzultace spojené s financováním tohoto objektu.

ID: 17955073 Naposledy upraveno 02.11.2022 v 07:33

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy ve Žďáru nad Sázavou