Inzerce bytů
  • Druh nabídky: prodej bytů v Plzni
  • Velikost bytu: 4+1
  • Vlastnictví: osobní
  • Typ budovy: panelový
  • Stav objektu: dobrý
  • Plocha: 77 m2
  • Podlaží: 5
  • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
  • Poloha objektu: řadový
  • Lodžie: Ano
  • Plocha sklepu (m2): 3
  • Počet podlaží objektu: 8
  • Voda: Voda - dálkový vodovod
  • Odpad: Kanalizace
  • Plyn: Plynovod
  • Lokalita:
Kód zakázky: 74344, Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 o rozloze 77 m2 v Plzni na Lochotíně, v Manětínské ulici. Byt se nachází v 5.NP panelového domu s výtahem a je ideální pro rodinné bydlení díky kompletní občanské vybavenosti a okolní přírodě.

Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, kuchyni, koupelnu a samostatné WC a úložné prostory, které je možné využít například jako šatnu nebo jako technickou místnost. Dále jsou zde 2 dětské pokoje a ložnice s přímým vstupem na prostornou lodžii, která nabízí příjemné místo k posezení. Díky krásnému výhledu si zde můžete užít ranní kávu i večerní odpočinek. K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory k užívání.

Velkým benefitem této lokality je dostupnost několika mateřských a základních škol, obchodů, dětských hřišť, skvělého dopravního spojení do centra města, zároveň ale zůstává příjemně klidná díky okolní zeleni, která vybízí k procházkám i odpočinku v přírodě.

Byt je v udržovaném stavu, částečně vybavený a připraven k nastěhování.

Náklady na bydlení činí 7 010Kč/měsíc

Rádi Vás uvidíme na prohlídce.

Kontakt

Broker Consulting, a.s.

REALITYSPOLU

Jiráskovo náměstí 2684/2, 326 00, Plzeň 2 - Slovany
www.realityspolu.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: