Inzerce bytů
Cena: včetně provize a právního servisu
Změněno: 16.07.2024 v 11:52 ID: 19098430
Kód zakázky: , Chcete bydlet ve městě, ale z oken se koukat do přírody? Hledáte moderní útulný byt pro Vaší rodinu? Je pro Vás zásadní kompletní občanská vybavenost a výborné parkování? Pokud jste odpověděli ano, pak je tato nabídka přesně tím, co hledáte!
Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 63 m2 se zaskleným balkónem v Příboře. Byt se nachází ve 4. patře revitalizovaného panelového domu a dispozičně je řešený jako 3+1, díky čemuž poskytuje dostatek prostoru i pro větší rodinu. V minulosti byt postupně prošel téměř kompletní rekonstrukcí a výborně vyhovuje standardům moderního bydlení. Prostorná chodba znamená dostatek místa pro manipulaci a vestavěnou skříň, racionálně řešenou kuchyni pak jistě ocení každá zapálená kuchařka. Díky orientaci oken na východní a západní stranu je byt slunný po celý den. Samozřejmostí je sklepní kóje.
Bytový dům se nachází v okrajové zástavbě Příbora a kromě příjemného klidu a všudypřítomné zeleně poskytuje lokalita také výbornou občanskou vybavenost. Obrovskou výhodou je více než dostatek parkovacího místa hned před domem. Do 10 minut pěší chůze pak najdeme centrum města, několik autobusových zastávek, poštu, potraviny, lékárnu, školu i školku. Do Frýdku-Místku, Nového Jičína či Ostravy pak lze autem dojet do 30 minut.
Tenhle byt má zkrátka vše, co potřebujete k velmi příjemnému bydlení. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Budu se těšit na osobní prohlídku.

Kontakt

Tomáš Pitřík

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: