Prodej bytu 2+1 dr. vl., ul.29. dubna, Ostrava- Výškovice

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 999 999 Kč

Uvítáte nízké náklady a nevadí Vám malé, dobře fungující družstvo?

Pak jste tu správně a koukněte na naší novou nabídku:
- v zastoupení majitele bytu 2+1 dr.vl.,ul.29.dubna, Ostrava-Výškovice si dovolujeme Vám nabídnout byt o výměře 60m2,umístěn v 10 NP/10 domě po celkové revitalizaci. Samotný byt prošel před 4 lety celkovou rekonstrukcí (elektřina v mědi,nové podlahy,vestavěné skříně, kuchyňská linka, koupelna,WC). Předností bytu jsou neprůchozí pokoje a velmi nízké náklady spojené s jeho užíváním. Byt je vhodný, jak k bydlení, tak investici - pronájem. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost a dostatečné množství parkovacích míst. (MHD,obchody,restaurace,škola,školka,dětská hřiště,Bělský les).

Zavolejte si o bližší informace a domluvte si termín prohlídky. Bytem Vás rád provede makléř Tomáš Peterek. Majitel bytu si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních představ a požadavků. V případě více zájemců si majitel vybere nejvýhodnější nabídku. Financování Vám pomůže sjednat naše finanční poradkyně, která spolupracuje se všemi dostupnými bankami na trhu a určitě pro Vás najde nejvhodnější variantu profinancování.

ID: 17951859 Naposledy upraveno 03.12.2022 v 17:13

zobrazit telefon

Odpovědět na inzerát

RK ProfiTeam s.r.o.
Matiční 730/3, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.rkprofiteam.cz

Více informací o RK ProfiTeam s.r.o.

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Frýdek-Místek, byty Karviná, byty Frenštát pod Radhoštěm.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+kk Praha, 3+1 Ostrava, pronájem Ostrava Poruba, studentský pokoj, 2+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.