Prodej bytové jednotky 3+1, užitná plocha 73 m2, se zasklenou lodžii

Vývoj cen: byty 3+1, okres Frýdek-Místek

Cena: nabídněte

Exkluzivně nabízíme bytovou jednotku v původním stavu o dispozici 3+1 s prosklenou lodžií o celkové výměře 73 m2. Bytový dům se nachází při ulici Růžový Pahorek ve Frýdku-Místku. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře. Panelový dům je po celkové revitalizaci a v přímé blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné přímo u domu, kde se nachází parkoviště. Byt je vhodný k bezbariérovému užívání. Uskladnit věci je možno ve sklepní kóji, která se nachází v suterénu panelového domu a také je možné využívat společných sklepních prostor. Veškeré pokoje v bytě jsou neprůchozí. Byt nabízí prostornou chodbu s šatnou a zákoutím s využitím pro pracovnu, případně vestavěnou skříň, slunný obývací pokoj s prosklenou lodžií, samostatné WC a koupelnu, dětský pokoj a ložnici.
Jednotka zapsána na LV 8590 pro k.ú. Frýdek

Prodej nemovitosti je realizován v insolvenčním řízení. „Kupující nabývá čisté LV“

ID: 18050595 Naposledy upraveno 23.11.2022 v 10:28

zobrazit telefon

Odpovědět na inzerát

JS Financial, s.r.o.
Dr. Šavrdy 3014/14, 70030, Ostrava - Stará Bělá

Více informací o JS Financial, s.r.o.

Další podobné inzeráty: byty ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Kopřivnice, byty Bohumín, byty Opava, byty Ostrava-město.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví ve Frýdku-Místku: prodej bytů v osobním vlastnictví ve Frýdku-Místku, pronájem bytů v osobním vlastnictví ve Frýdku-Místku
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+kk Praha, 2+1 Ostrava, 2+kk Praha, pronájem Ostrava Poruba, 2+1 Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice byty nebo v sekci Inzerce nemovitostí.