Krásná nová chatička v klidném prostředí

Cena: dohodou
Týdenní pobyt 18000kč,víkend dle domluvy.. možnost i přes týden...

Krásná nová chatička v klidném prostředí
PŘÁLI BYSTE SI MÍT KUS KRÁSNÉ PŘÍRODY NA DOSAH RUKY A MÍT SI KDE ODPOČINOUT OD LIDÍ ČI STRESU?🌲🦎
Nově budeme inzerovat úplně zrekonstruovanou chatu v Mladči. Olomoucký kraj. Ubytování je celoroční. Je to v CHKO u lesa na samotě, klid a nádherná příroda. K dispozici s vířivkou která bude zprovozněna duben - květen, a celoroční infra kabinou. Kapacita objektu je max .6 osob ,dvě ložnice v přízemí možnost rozkládací sedací soupravy. K dispozici dále kompletně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči, kávovar. gril, venkovní terasa ,posezení atd kdyby jste měli zájem , klidně napište nebo volejte pro více informací na tel 704210072.. Ještě stránky nemáme jelikož chatu dodelavame ale do konce ledna již bude hotová.
Mladeč leží západně od Litovle na potoku Hradečce a ramenech Moravy v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Nejatraktivnějším místem jsou světoznámé Mladečské jeskyně, významné paleontologické a archeologické naleziště kosterních pozůstatků pravěkého člověka.

ID: 18147464 Naposledy upraveno 13.03.2023 v 15:27

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v Olomouckém kraji

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Šternberk, chaty a chalupy Jeseník, chaty a chalupy Přerov, chaty a chalupy Uničov.
Podívejte se na další nabídky chat v Olomouci: prodej chat v Olomouci, pronájem chat v Olomouci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice chaty a chalupy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.