Inzerce volných pracovních míst

„Vedoucí obchodního týmu, Realitní makléř“

Náplň práce:
- zprostředkování prodeje nemovitostí
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- vedení obchodních jednání
- práce s databází klientů a nemovitostí
- sjednání a realizace prohlídek

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolské vzdělání
- obchodní talent
- zodpovědnost a samostatnost
- časovou flexibilitu
- komunikativní a organizační schopnosti
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou)

Nabízíme:
- plat po zapracování - 25 000 až 35 000,- Kč
- příjemné pracovní prostředí
- možnost řízení pobočky
- vyškolení, vzdělávání

V případě zájmu, zašlete životopis na email: ostrava@hvbreal.cz

Vstupní pohovor proběhne v Ostravě (platí pro uchazeče z Moravskoslezského kraje).

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Vzdělání: Střední

Kontakt

  • okres Frýdek-Místek

HVB Real Estate Ostrava

28. října 68, 70900, Mariánské Hory a Hulváky
www.hvbreal.cz

Více informací o HVB Real Estate Ostrava