Inzerce s nabídkou doučování a vzdělávání
Cena:
180 Kč
Za normostranu
Změněno: 30.06.2024 v 23:06 ID: 19088023

Potřebujete kvalitní překlad? Nabízím profesionální překladatelské služby!

Překlady z češtiny do angličtiny a naopakPřeklady ze slovenštiny do angličtiny a naopak
Jmenuji se Petr a jsem zkušený překladatel, který strávil několik let v zahraničí. Díky tomu mám angličtinu na profesionální úrovni a perfektně ovládám anglický jazyk.Odborné Překlady:

Právo: Překlady právních dokumentů, smluv, legislativních textůEkonomika: Ekonomické analýzy, finanční zprávy, obchodní plánySociologie: Akademické články, výzkumné studie, společenské analýzyPsychologie: Psychologické studie, odborné články, výzkumné zprávyDalší oblasti: Nemusíte se omezovat jen na výše uvedené oblasti. Překládám i technické manuály, literární díla, marketingové materiály a mnohem více.
Proč si vybrat právě mě?

Profesionální úroveň: Díky pobytu v zahraničí a bohatým zkušenostem v oblasti překladů vám mohu nabídnout kvalitní a přesné překlady.Individuální přístup: Každý překlad je jiný a vyžaduje specifický přístup. Vaše potřeby jsou pro mě na prvním místě.Rychlost a spolehlivost: Překlady dodávám v dohodnutém termínu a dbám na vysokou kvalitu každého textu.
Cena uvedená za normostranuNeváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo pro konkrétní nabídku. Vaše spokojenost je mou prioritou!

Cena 180 Kč za normostranu.
Dodání za 2-3 pracovní dny.
Expres do 24h + 90Kč za normostranu.

Kontakt

  • Ostrava - Moravská Ostrava (702 00)

Další podobné inzeráty: