PRACOVNÍK/PRACOVNICE PILNICE

A16 z:30/8/2021 a:11/5/2022
Místo výkonu práce:
- Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Paskov (Staříč č.p. 543, 739 43 Staříč).
Požadujeme:
- manuální zručnost
- ochotu pracovat
- dochvilnost.
Náplň práce:
- vizuální kontrola desek
- obsluha pořezové linky na pilnici
- nepřetržitý provoz (12h).
Nabízíme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, zálohový systém na týdenní bázi, výkonnostní bonus, motivační balíčky.
Kontakt telefonicky, emailem. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě na adrese:28.října 1777/112, 702 00, Ostrava do: 20.12.2022, mzda: 26000 - 28000