Aktualizace 22. 11. 2023
Požadujeme - min. VOŠ sociálního směru - vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (sociální práce, speciální pedagogika, sociální patologie, sociální politika, aj.), znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a souvisejících předpisů, zájem o hudbu, výtvarné techniky, ruční práce, sport a zahradu, samostatnost, flexibilita, psychická odolnost, empatie, organizační a koordinační schopnosti, schopnost práce v týmu, zdravotní způsobilost, ŘP sk. B, výhodou - praxe v sociálních službách.
Náplň práce - organizace programů pro klienty, individuální i skupinová psychická a fyzická aktivizace klientů, zajištění volnočasových aktivit s využíváním technik smyslové aktivizace, bazální stimulace, reminiscenční terapie atd., vykonávání odborné sociální činnosti, včetně vedení sociální dokumentace související s poskytováním sociální služby.
PS na dobu určitou s možností prodloužení, po zkušební době osobní příplatek, čtvrtletní odměny.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zaslat na e-mailovou adresu: renata.czernekova@ssmt.cz nebo radka.kocincova@ssmt.cz
Pracoviště: Třinec pracovní poměr od: 01.12.2023, mzda: 27500 - 40000

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné

Další podobné inzeráty: