K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Kosmetický salón Pevonia

Trendem poslední doby je přírodní kosmetika složená z ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Seznamte se s jedinečnou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica, elitní řadou wellness produktů, které jsou používány prestižními salóny po celém světě.

Kosmetika Pevonia Botanica, která k nám přichází ze Spojených států, je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Ucelená kosmetická řada obsahuje více než 150 produktů pro domácí použití a více než 100 produktů pro profesionální ošetření v salonech. Nabízí komplexní a efektivní péči o pleť pro ženy a muže každého věku.

Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních, jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten spolu s DNA z lososa, mořským kolagenem, mořským elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami.

Kontakt

Adresa: Pevonia salón
V Celnici 4
110 00, Praha 1

Telefon: work 420 230 234 534
Telefon 2: work 420 777 714 583

E-mail:
Web: www.pevoniaeshop.cz/

Pobočky:

Adresa na mapě: Zvětšit mapu