Media Walk marketing solution s.r.o.

Jsme rodina (4) firem mediawalk. cz podnikajících již více než 10 let v oboru reklamní komunikace. V České a Slovenské republice patříme mezi největší výrobce velkoplošné reklamy. Jsme lídry trhu a určujeme trendy.  

Pro rok 2022 jsme pro naši širokou klientelu (čítající desítky tisíc spokojených zákazníků) připravili dvě velké novinky. Na časté dotazy a podněty našich klientů jsme se rozhodli rozšířit naše podnikání o produkty digitálního tisku.  

Poslední výzvou tohoto roku je založení společnosti, která svým klientům nabídne spoustu tradičních i netradičních možností jejich marketingové komunikace. V současnosti poskytujeme komplexní služby reklamní komunikace několika firmám, které nás kontaktovaly přes naše e-shopy, ale personální možnosti nám v tomto oboru nedovolovaly růst. Rozhodli jsme se tedy dát dohromady tým profíků na marketingovou komunikaci a vybudovat moderní komunikační agenturu Media Walk Marketing Solutions.

Jsme rodina firem, která si dobře uvědomuje, že podniká ve 21. století, a proto dbáme na ochranu životního prostředí a tvoříme kvalitní pracovní zázemí pro své spolupracovníky.  Uzavíráme také dlouhodobá partnerství a podílíme se na sponzorství mnoha sportovních a kulturních podniků.

Kontakt:

Adresa: Media Walk marketing solution s.r.o.
Lutyňská 1576
735 31, Rychvald Ukázat na mapě

Telefon: work 731048047 Telefon: work 591140572 E-mail: Web: www.mediawalk.cz

Pobočky:

  • Media Walk marketing solution s.r.o.
    Lutyňská 1576, 735 31, Rychvald (sídlo)