K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Kompletní realizace staveb krbů a komínů, vložkování, revize.Výhradní dovozce. Internetový prodej teplovzdušných a teplovodních krbových vložek, biokrbů, kouřovodů, litinových kotlíků, krbového nářadí, izolovaných, hybridních keramických i dvoustěnných nerezových komínů, automatických regulací.Další služby:

Platba kartou, Splátky, Výdejní místo

MBTerm Krby exkluzivně dodává:KFDesign - výrobce luxusních velkoformátových krbůKratki.pl - teplovodní krbová vložka Maja,Zuzana,Amelie.. a příslušenství -ocelové teplovodní krbové vložky s litinovým roštem a litinovými dvířky.Spiroflex - nerezové kouřovody, ventilační rozvody, nerezové komínové systémyTarnava sp. z o.o.- teplovodní krbová vložka 16kw,20kw,24kw a celolitinová krbová vložka 12kw,14kw,16kw,17kw,18kw,20kw,21kw -ocelové teplovodní krbové vložky s litinovým roštem a litinovými dvířky, celolitinové krbové vložky (odlité z jednoho kusu) s vodorovným bočním žebrováním.Tarnawa Sp.J- krbová vložka 12kw,14kw,16kw,18kw -celolitinové krbové vložky (odlité z jednoho kusu) se svislým bočním žebrováním. ....a další.Nabízíme Vám:

  • Teplovzdušné rozvody


  • Flexo potrubí


  • Čtyřhranné potrubí


  • Krbové vložky a krbová kamna


  • Krbové nářadí


  • Krbová dvířka - zákazková výroba
NOVINKA - Luxusní teplovzdušné krbové vložky KFDesign

KFDesign - výrobce velkoformátového ohništěSkutečný oheň je podívaná sama o sobě. Moderní styl interiéru ctí jeho krásu. Čím míň ozdob, tím líp. Surový beton,kámen, dřevo, keramika, sádra, sklo a ocel. V takové společnosti a v nevtíravé, téměř asketické úpravě vypadá oheň nejlíp. Kvalitní materiály, funkčnost, bezpečnost a jednoduchá úprava jsou jen některé naše přednosti.

Neváhejte a navštivte naše www stránky, nebo nás přímo kontaktujte. Těšíme se na Vás...

Kontakt

Adresa: MBTerm - krby s.r.o.
Konská 153
739 61, Třinec

Telefon: work 558 360 044
Telefon 2: work 774 360 045

E-mail:
Web: www.mbterm-krby.cz

Pobočky:

Adresa na mapě: Zvětšit mapu

TOPlist