K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


EKO Autovrakoviště - RENAULT, OPEL, CITROEN, PEUGEOT, VW

Společnost EKO Autovrakoviště se pyšní svou dlouholetou tradicí, působí na trhu již od roku 2005. V prvních etapách rozvoje firmy se její sídlo nacházelo v městě Klimkovice, avšak z důvodu rozvoje se prostory, které byly k dispozici, stávaly nedostatečnými a omezovaly společnost v dalším rozvoji. Tyto skutečnosti byly příčinou změny sídla. Z Klimkovic se společnost přemístila do Bílovce u Ostravy. Naleznete ji v areálu bývalého zemědělského družstva. Zde využívá větších prostor, které jsou pro ni potenciálem k dalšímu zlepšování a rozšiřování služeb pro své klienty. EKO Autovrakoviště se specializuje především na prodej náhradních dílů a automobilů světoznámých značek Renault, Opel, Citroen, Peugeot, VW.

V současné době nabízíme tyto služby:

    * prodej náhradních dílů Renault, Opel, Citroen, Peugeot, VW

    * ekologická likvidace vozidel

    * odtahové služby

    * výkup náhradních dílů

    * výkup starých a havarovaných aut

    * bazar s ojetými automobily a motocykly

    * čištění vozidel

EKO Autovrakoviště zaměstnává řadu velmi zkušených automechaniků, kteří se plně věnují zákazníkům. Poskytují velmi vstřícný přístup ke klientům a v případě potřeby rádi pomohou a poradí. Mezi další silné stránky naší firmy patří také výhodné umístění. V prostorách sídla EKO Autovrakoviště se nachází také řada dalších firem, které se zabývají službami v oblasti automobilů a motocyklů. Naše společnost využívá jejich blízkého umístění a po domluvě se zákazníkem jsme schopni zkombinovat a využít služeb těchto dalších společností. Ve stejném areálu sídlí například: K+K autoservis, Pneuservis Bílovec a MOTO A+V motoservis Bílovec.

Přístup k zákazníkovi:

    * Našim zákazníkům nabízíme velice výhodné služby k nákupu našich náhradních dílů. Po domluvě můžeme provést odborné namontování do automobilu. Tím předcházíme špatné instalaci spojené s následným poškozením či špatné funkci vozidla.

    * Zboží, které prodáváme je pečlivě odzkoušené a zkontrolované našimi zkušenými automechaniky. Veškeré díly jsou řádně označeny, pro jejich případnou reklamaci.

    * Pokud zákazník zakoupí nekompatibilní náhradní díl, provedeme výměnu zboží za jiné. V případě, že danou součástku nemáme, má zákazník dle reklamačního řádu právo na vrácení peněz.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Provozovna:

ul. Radotínská (bývalý areál ZD)

743 01  Bílovec (15km od Ostravy)

Po - Pá:   8:00 - 17:00

Sobota:   9:00 - 12:00 (po předchozí tel. domluvě)

tel.: 774 113 731, 733 221 443, 602 533 699

email: info@ekoautovrakoviste.cz

Kontakt

Adresa: EKO Autovrakoviště
Radotínská (bývalý areál ZD)
743 01, Bílovec

Telefon: work 774 113 731, 603 357 050

E-mail:
Web: www.ekoautovrakoviste.cz/

Pobočky:

Adresa na mapě: Zvětšit mapu

TOPlist