K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Risk Report

Právní prověrka nemovitosti a prodávajícího

V rámci této služby prověřujeme, jestli je nabízená nemovitost bez právních vad, jestli je prodávající vlastníkem nemovitosti a jestli má prodávající právo s nemovitostí disponovat.

Co služba zahrnuje:

  • kontrolu přesného vymezení nemovitosti,
  • zjištění práv třetích osob k nemovitosti,
  • kontrolu přístupu k nemovitosti,
  • prověření podávajícího v centrální evidenci exekucí,
  • prověření prodávajícího v insolvenčním rejstříku a dalších dostupných rejstřících.

Jak dlouho to trvá:

Právní prověrku nemovitosti a prodávajícího vypracujeme do 2 pracovních dní od zaplacení objednávky.

Kdo za službu odpovídá:

Právní prověrku provádí a odpovídá za ni tým zkušených právníků z advokátní kanceláře FORLEX. Advokátní kancelář je pojištěna pro případ vzniku škody.

Jak služba probíhá:

1. Vyplníte objednávkový formulář níže na této stránce.

2. Po odeslání formuláře vás bude kontaktováni právník z partnerské advokátní kanceláře, kterému předáte všechny informace, potřebné pro provedení Risk Reportu.

3. Po zaplacení služby začne partnerská advokátní kancelář ihned nemovitost a jejího vlastníka prověřovat a do dvou pracovních dnů předloží výsledek.

4. Výsledkem právní prověrky je Risk Report. Je to dokument, který zahrnuje všechny informace o nemovitosti a prodávajícím, které jsou dostupné z veřejných rejstříků. Nedílnou součástí dokumentu je popis a vyhodnocení rizik, která jsou s nákupem dané nemovitosti spojena.

Cena: 3.900 Kč vč. DPH

Souhlasím s podmínkami služby
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas s tím, aby společnost AVÍZO, a.s. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon za účelem nabízení služeb společnosti AVÍZO, a.s. nebo jejími obchodními partnery, kterým je rovněž oprávněna takto poskytnuté osobní údaje pro tento účel předat.

TOPlist