Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:


Potřebujete pomoc?
Zavolejte nám!

Infolinka: 777 780 615
Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

E-mail: helpline@avizo.czPodávání inzerátů - soukromý placený inzerát INWEST

Redakce za soukromou inzerci považuje jednorázový prodej, koupi nebo výměnu věcí movitých i nemovitých z osobního vlastnictví.

Inzerát můžete zvýraznit tučně, rámečkem, 1. zvýrazněným řádkem nebo ho nechat otisknout ve více vydáních inzertních novin INWEST.

Více informací o této inzerci získáte na telefonním čísle 377 222 921 v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod.

  • Text inzerátu je tištěn běžnou velikostí písma v INWESTU. Vzhledem ke způsobu tisku nemusí počet řádků v objednávce odpovídat počtu řádků v otištěném inzerátu.
  • Inzerát bude zveřejněn v nejbližším možném termínu od zaplacení (připsání příslušné částky na náš účet). Zpravidla do 5 pracovních dnů.
  • Inzerát může být zvýrazněn tučně, rámečkem nebo 1. zvýrazněným řádkem (10 znaků včetně mezer).
Rubrika:

Vyberte prosím rubriku, do které chcete podat inzerát:
Redakce si vyhrazuje právo zařadit inzerát do jiné rubriky než zvolíte na této stránce, a nezveřejnit inzerát jehož obsah je protizákonný nebo poškozující pověst serveru AVÍZO.cz a tištěných inzertních novin INWEST.


© 2016 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!

TOPlist