Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:


Potřebujete pomoc?
Zavolejte nám!

Infolinka: 777 780 615
Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

E-mail: helpline@avizo.czPodávání komerční centrované inzerce do novin INWEST

Za komerční inzerci redakce považuje firemní (podnikatelský) inzerát a inzerát směřující k opakovanému výdělku. Komerční inzerát slouží ke komerčním účelům bez ohledu na to, zda máte živnostenské oprávnění nebo ne.

Text inzerátů je umístěn do středu tiskového sloupce. Inzerát můžete zvýraznit rámečkem nebo inverzním provedením, můžete jej nechat otisknout pod značkou a samozřejmě ho můžete nechat otisknout ve více vydáních.

Bližší informace o této inzerci získáte v pracovní dny na telefonním čísle redakce 377 222 921 v době od 7:00 do 16:00 hod.

Komerční centrovaný inzerát

  • Komerční centrovaný inzerát si můžete navrhnout sami. Využijte kteroukoliv variantu z 5 velikostí písma.
  • Komerční centrovaný inzerát je omezen počtem řádků (3 řádky, 6 řádků, 12 řádků nebo 18 řádků). Dále je omezen počtem znaků v řádku v závislosti na velikosti písma.
  • Jako znak se počítají též mezery a interpunkční znaménka!
  • Inzerát může být od ostatních oddělen linkami, zvýrazněný rámečkem nebo v inverzním provedení.
  • Cena inzerátu je stanovena na základě velikosti zvoleného řádkového bloku (3 řádky, 6 řádků, 12 řádků nebo 18 řádků) a počtu jeho opakování.
  • Inzerát bude zveřejněn do v nejbližším možném termínu po zaplacení (nebo připsání příslušné částky na náš účet). Zpravidla však do 5 pracovních dnů.

 

Rubrika:

Vyberte prosím rubriku, do které chcete podat inzerát:
Redakce si vyhrazuje právo zařadit inzerát do jiné rubriky než zvolíte na této stránce, a nezveřejnit inzerát jehož obsah je protizákonný nebo poškozující pověst serveru AVÍZO.cz a tištěných inzertních novin INWEST.


© 2016 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!

TOPlist