AVÍZO, a.s.

Firma AVÍZO již od svého vzniku v lednu 1990 trvale úspěšně působí především v regionu severní Moravy. Kromě vydávání inzertních novin v papírové podobě společnost již několik let intenzivně investuje nemalé prostředky do vývoje elektronické verze svých novin na internetu s cílem výrazně se obchodně prosadit i na tomto segmentu trhu.

Při naplňování své vize, t. j. být jedním z největších vydavatelů inzertních novin v ČR, začala společnost vyhledávat všechny příležitosti k investicím do již existujících a prosperujících vydavatelství inzertních novin v ČR. AVÍZO při svých akvizičních aktivitách významně těží ze zkušeností a know-how poskytovaných svým americkým akcionářem.

Dlouhodobá strategie AVÍZO, a.s.

Poslání:Stát se během několik let jedním z největších vydavatelů inzertních novin v ČR, a to zejména akvizicemi již existujících a prosperujících vydavatelství inzertních novin a posilováním své pozice na internetu.

Kontakt:

AVÍZO, a.s.
Slavíkova 6142
70800, Ostrava

Telefon: work 596 906 111
Fax: fax 596 906 313

E-mail:
Web: www.AVIZO.cz

Pobočky:


Přidat tuto firmu do mé složky

Úvodní strana  > Katalog firem  > Ostatní služby  > Marketing/reklama  > AVÍZO, a.s.


Přihlášení uživatele:Zaregistrujte se ZDARMA

Nápověda | Mapa inzerce | Kontakty | RSS | Mobilní verze webu


© 2014 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!


TOPlist