HOTEL GURMÁN s.r.o.

Hotel Gurmán se nachází v malebné obci Trojanovice na samotě pod severním svahem Radhoště. Budova je postavena v roce 1987 a nedávno byla zrekonstruována. Nyní je moderně a nově vybavena. Hotel Gurmán má unikátní polohu a je připraven Vám nabídnout osvěžující dovolenou, nebo relaxační či pracovní pobyt a to během celého roku. Také Vám můžeme poskytnout zázemí při rodinných oslavách, svatbách, školeních, seminářích a podobně.

V chladných zimních měsících, znaveni po celodenním lyžování, jistě uvítáte posezení s rodinou nebo přáteli u roztopeného krbu. Restaurace a bar je otevřen po celý den a nabízí široký výběr jídel a nápojů. Dále je připravena jídelna o kapacitě dalších padesáti míst, nebo pracovní salonek o kapacitě cca patnácti míst. Ubytování v nově zařízených pokojích Vás jistě uspokojí. Hotel Gurmán nabízí dvou až pětilůžkové pokoje. Pro náročné zákazníky potom apartmány. Každý pokoj v hotelu je vybaven vlastním televizorem, koupelnou a WC.K dispozici je dále připojení k internetu WIFI sítí.

Hotel Gurmán dále nabízí možnost vyhřát se v hotelové sauně nebo se opálit v soláriu. Dále je k dispozici hotelové fitnes, kulečník, šipky, tenisový kurt, ruské kuželky a další.

Lyžování:

Například Ski areál Pustevny vzdálený 5 km od hotelu - 10 lyžařských vleků a dvousedačková lanovka, uměle zasněžované sjezdovky. K dispozici ski servis, půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, 29 km upravených běžeckých stop. Spousta dalších Ski areálů, například Ski areál Palkovice, Búřov, Soláň, Razula, Kohůtka a další.

Typy na výlety v okolí:

5 km aqupark Frenštát pod R., 4,5 km Radhošť, 4 km Tarzanie, 11 km Mlýnská dolina, 11 km dřevěné městečko Rožnov pod Radhoštěm, 12 km krytý bazén s tobogánem, 22 km Štramberk, 12 km Golf Resort Čeladná a další spousta zajímavostí v okolí hotelu, jako jsou muzea, hrady, zoo, aerokluby a pod.

Kontakt:

HOTEL GURMÁN s.r.o.
Trojanovice 571
744 01, Frenštát pod Radhoštěm

Telefon: work 774148438

E-mail:
Web: www.hotelgurman.cz


Přidat tuto firmu do mé složky

Úvodní strana  > Katalog firem  > Zdraví a sport  > Lázeňská a relaxační zařízení  > HOTEL GURMÁN s.r.o.


Přihlášení uživatele:Zaregistrujte se ZDARMA

Nápověda | Mapa inzerce | Kontakty | RSS | Mobilní verze webu


© 2014 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!


TOPlist