Wincott People, a. s.

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství.

Se svou pobočkovou sítí, rozmístěnou v rámci České a Slovenské republiky, Polska, Rumunska, Ukrajiny a Moldávie jsme svým klientům a zaměstnancům schopni zařídit maximální flexibilní přístup, a to ať už v oblasti nabídky práce, či zaměstnávání. Specializujeme se na zaměstnávání lidí převážně dělnických profesí (kvalifikovaných či nekvalifikovaných) ze všech odvětví, zejména pak z oblastí automobilového a strojírenského průmyslu. Mezi naše významné klienty se však řadí i společnosti z jiných odvětví.

Mezi konkurenční výhody skupiny společností Wincott People patří především rychlost jednání a kvalita dodaných zaměstnanců. Díky bohatým zkušenostem a ochotě k výrazně individuálnímu přístupu zaručujeme vysokou spolehlivost zaměstnanců a taky nadprůměrnou flexibilitu.

Každému klientovi přidělujeme osobu, zodpovědného koordinátora, který bude řešit všechny Vaše potřeby a bude Vám plně k dispozici.

Kontakt:

Wincott People, a. s.
Oběžná 1086/4
70900, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Telefon: work 733646107
Telefon 2: work 725 42 77 42

E-mail:


Přidat tuto firmu do mé složky

Naše aktuální nabídka:


Úvodní strana  > Katalog firem  > Vzdělávání a práce  > Personální agentury  > Wincott People, a. s.


Přihlášení uživatele:Zaregistrujte se ZDARMA

Nápověda | Mapa inzerce | Kontakty | RSS | Mobilní verze webu


© 2014 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!


TOPlist